Často kladené otázky

Keďže skoro všetky produkty držíme skladom, vieme vám zaručiť skutočne rýchle doručenie. Spravidla trvá doručenie 1 – 2 dni. Pri platbe kartou alebo prevodom na účet tovar odosielame po pripísaní platby na náš účet, pri platbe na dobierku odosielame tovar ihneď.

Pri objednávke si môžete vybrať z týchto spôsobov dopravy. Pokiaľ bývate v blízkosti Prievidze, tovar si môžete zdarma vyzdvihnúť priamo na našej predajni v Nitrianskom Rudne. Pri väčších vzdialenostiach odosielame tovar kuriérom DPD. Tieto služby sú však spoplatnené.

Objednávku z nášho e-shopu môžete uhradiť 3 spôsobmi:

  • priamym prevodom na účet,
  • platbou kartou prostredníctvom platobnej brány,
  • na dobierku pri prevzatí tovaru.

Dobierka je spoplatnená sumou 1 €, prevod na účet a platba kartou spoplatnené nie sú.

Ak chcete reklamovať tovar, vyplňte reklamačný formulár a zašlite nám ho na adresu info@agroma.sk. Formulár si stiahnete tu.

Pokiaľ chcete vrátiť tovar, zašlite nám ho spolu s vyplneným reklamačným formulárom na adresu Hlavná 689, Nitrianske Rudno 97226.

V prípade, že bol reklamovaný tovar poškodený prepravnou spoločnosťou, alebo má tovar preukázateľnú výrobnú vadu, prepravné náklady hradí predávajúci. V prípade, že sa tovar rozhodnete v zákonnej lehote vrátiť z iného dôvodu, prepravné náklady hradí odosielateľ, t.j. kupujúci. Pre zistenie stavu vašej reklamácie nás môžete kontaktovať na tel. čísle 0915 526 055.

Pokiaľ si vytvoríte konto na našom e-shope, za každý nákup získate príslušné množstvo bodov, ktoré sa uložia vo vašej virtuálnej peňaženke. Tieto body môžete využiť v nasledujúcej objednávke a zameniť ich za zľavu.

Do vernostného programu sa môže zapojiť každý, kto si vytvorí konto na našom e-shope. Je to zároveň jediná podmienka na zaradenie do vernostného programu. Registráciu vykonáte po kliknutí na tlačidlo Prihlásiť v hornom menu. Body môžete zbierať hneď, ako bude vaše konto aktívne.

Naša kamenná predajňa sa nachádza v Nitrianskom Rudne na Hlavnej ulici č. 689. Nájdete u nás potreby pre záhradkárov a chovateľov, dekorácie do domácností a ručne robené aranžmány. Sezónne navyše ponúkame aj kvety a sadenice kvetov, zeleniny a ovocných drevín. Budeme radi, ak nás navštívite aj osobne.

Otváracie hodiny predajne Agroma:

Pondelok – Piatok: 8:00 – 16:00
Sobota: 8:00 – 12:00
Nedeľa: zatvorené