Často kladené otázky

Keďže všetky produkty držíme skladom, vieme vám zaručiť skutočne rýchle doručenie. Spravidla trvá doručenie 1 – 4 dni. Pri platbe kartou alebo prevodom na účet tovar odosielame po pripísaní platby na náš účet, pri platbe na dobierku odosielame tovar ihneď.

Pri objednávke si môžete vybrať z troch spôsobov dopravy. Pokiaľ bývate v blízkosti Prievidze, tovar si môžete zdarma vyzdvihnúť priamo na našej predajni v Nitrianskom Rudne. Ak nemáte možnosť vyzdvihnúť si tovar osobne, do 50 km od mesta Prievidza vám ho dovezieme vlastnou dopravou, pri väčších vzdialenostiach odosielame tovar kuriérom DPD. Tieto služby sú však spoplatnené.

Objednávku z nášho e-shopu môžete uhradiť 3 spôsobmi:

  • priamym prevodom na účet,
  • platbou kartou prostredníctvom platobnej brány,
  • na dobierku pri prevzatí tovaru.

Dobierka je spoplatnená sumou 1 €, prevod na účet a platba kartou spoplatnené nie sú.

Ak chcete reklamovať tovar, vyplňte reklamačný formulár a zašlite nám ho na adresu info@agroma.sk. Formulár si stiahnete tu.

Pokiaľ chcete vrátiť tovar, zašlite nám ho spolu s vyplneným reklamačným formulárom na adresu Hlavná 689, Nitrianske Rudno 97226.

V prípade, že bol reklamovaný tovar poškodený prepravnou spoločnosťou, alebo má tovar preukázateľnú výrobnú vadu, prepravné náklady hradí predávajúci. V prípade, že sa tovar rozhodnete v zákonnej lehote vrátiť z iného dôvodu, prepravné náklady hradí odosielateľ, t.j. kupujúci. Pre zistenie stavu vašej reklamácie nás môžete kontaktovať na tel. čísle 0915 526 055.

Pokiaľ si vytvoríte konto na našom e-shope, za každý nákup získate príslušné množstvo bodov, ktoré sa uložia vo vašej virtuálnej peňaženke. Tieto body môžete využiť v nasledujúcej objednávke a zameniť ich za zľavu.

Do vernostného programu sa môže zapojiť každý, kto si vytvorí konto na našom e-shope. Je to zároveň jediná podmienka na zaradenie do vernostného programu. Registráciu vykonáte po kliknutí na tlačidlo Prihlásiť v hornom menu. Body môžete zbierať hneď, ako bude vaše konto aktívne.

Naša kamenná predajňa sa nachádza v Nitrianskom Rudne na Hlavnej ulici č. 689. Nájdete u nás potreby pre záhradkárov a chovateľov, dekorácie do domácností a ručne robené aranžmány. Sortiment je rovnaký ako na e-shope, sezónne navyše ponúkame aj kvety a sadenice kvetov, zeleniny a ovocných drevín. Budeme radi, ak nás navštívite aj osobne.

Otváracie hodiny predajne Agroma:

Pondelok – Piatok: 8:00 – 16:00
Sobota: 8:00 – 12:00
Nedeľa: zatvorené